Na tropie idealnego suplementu – pylek sosonowy wymiata!

Zdrowie

Najczęściej to, co mamy pod nosem, jest najlepsze – to najkrótszy opis przypadku dobroczynnego pyłku sosny. Biochemicy sądzą, że jest on najlepszą alternatywą dla żeń-szenia. Przeczytaj, jak popularny produkt roślinny – pyłek sosnowy – może wpłynąć na witalność i odporność całej twojej rodziny.

Jakie Co w sobie mieści pyłek sosnowy?

Jak można wykorzystać pyłek sosnowy? Używaj go niemal na wszystko! Cenimy egzotyczny wyciąg żeń-szeń, a całkowicie ignorujemy właściwości naszych darów natury. Tymczasem za sprawą pyłku sosnowego możemy poprawić stan różnych funkcji ciała. Wyróżnia go oddziaływanie hamujące starzenie, zatem można go zaproponować osobom, które pragną, żeby upływający czas zaoszczędził im nieco witalności. Jako przeciwutleniacz świetnie powstrzymuje rozwój nowotworów. Warto go też wykorzystywać przy wysypkach, czy infekcjach skóry. Dzięki temu stosuje się go jako wsparcie do wszelkich suplementów diety na gładką skórę. Pyłek sosnowy to przy okazji naturalne źródłem testosteronu, co buduje żywotność organizmu. Dla pełnego dossier – działa kojąco i sprawia, że w dni robocze działamy jak gejzer aktywności i jesteśmy sfokusowani na bieżących przedsięwzięciach.

Stosowanie pyłku sosnowego

Skuteczny pyłek sosnowy stosuje się na kilka sposobów. Pozyskany podczas spaceru w borze sosnowym oddaje odczucie korzystania z z naturalnego wytworu, aczkolwiek pyłek sosnowy nabyty w dobrej aptece lub sklepie zielarskim będzie mieć idealnie takie samo działanie. Pyłek sosnowy przyjmuje się bezpośrednio, wsuwając odrobinę pod język, po czym przełykając. To także atrakcyjny suplement do dań i napojów. Jednak nie należy go przegotowywać ani traktować gorącą wodą, a jedynie łączyć z umiarkowanie podgrzanymi płynami. Z pyłku sosnowego warto przyrządzić także nalewkę. Trzeba jedynie „przyprawić” go mocnym destylatem, a następnie na dłużej odstawić w zacienione miejsce.